Menu Zavřeno

Předchozí ročníky

1
ROČNÍKY
1
SOUTĚŽÍCÍCH
1
DOBROVOLNÍKŮ

ROČNÍK 2015

Výsledky

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Carolina García (Gymnázium Budějovická Praha)
  2. místo – Kateřina Kořenová (Gymnázium Písek)
  3. místo – Jan Vladimír Podlipný (ZŠ Františka Křižíka Bechyně)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Jan Štercl (GVN Jindřichův Hradec)
  2. místo – Daniela Ševčíková (GPdC Tábor)
  3. místo – Lucie Kratochvílová (GVN Jindřichův Hradec)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Anna Mílková (ZŠ Husova Tábor)
  2. místo – Ester Hrmová (GPdC Tábor)
  3. místo – Kamila Fialová (GPdC Tábor)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Cecílie Krasulová (GPdC Tábor)
  2. místo – Erika Přibylová (GPdC Tábor)
  3. místo – Jan Matyáš Buk (GVN Jindřichův Hradec)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Magdalena Nová (Biskupské gymnázium ČB)
  2. místo – Seline Egger (Biskupské gymnázium ČB)
  3. místo – Natálie Janková (ZŠ Husova Tábor)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Lenka Weinerová (GVN Jindřichův Hradec)
  2. místo – Veronika Batelková (GVN Jindřichův Hradec)
  3. místo – Jan Kadlec (Biskupské gymnázium ČB)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Filip Dilmaghani (GPdC Tábor)
  2. místo – Dagmar Mikešová (ZŠ Husova Tábor)
  3. místo – Alexandr Arnold (ZŠ nám. Curieových)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Matyáš Demartini (Gymnázium Budějovická Praha)
  2. místo – Zuzana Kubíčková (Biskupské gymnázium ČB)
  3. místo – Kamila Sedláková (Bankovní akademie Praha, a.s.)

Fotogalerie

ROČNÍK 2016

Výsledky

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Amálie Dušková (GPdC Tábor)
  2. místo – Erik Stoklasa (ZŠ Husova Tábor)
  3. – 4. místo – Linda Dohnalová (GPdC Tábor), Filip Král (ZŠ Husova Tábor)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Kateřina Kořenová (Gymnázium Písek)
  2. místo – Kella Rae Brent (GPdC Tábor)
  3. místo – Nikol Štefanová (Gymnázium Písek)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Anna Hanušová a Anna Lea Tegelbeckers (ZŠ nám. Curieových)
  2. místo – Kristýna Bontea (GPdC Tábor)
  3. místo – Anna Lánská (ZŠ nám. Curieových)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Cecílie Krasulová (GPdC Tábor)
  2. místo – Josef Horváth (GPdC Tábor)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Aleš Trpák (ZŠ Husova Tábor)
  2. místo – Kateřina Štipková (GVN Jindřichův Hradec)
  3. místo – Adéla Slunečková (ZŠ Husova Tábor)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Jan Buriánek (GPdC Tábor)
  2. místo – Luboš Pavezka (GVN Jindřichův Hradec)
  3. místo – Vojtěch Moravec (GPdC Tábor)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Filip Dilmaghani (GPdC Tábor)
  2. místo – Barbora Líbalová (GPdC Tábor)
  3. místo – Anna Spiridonová a Marcela Košařová (ZŠ nám. Curieových)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Zuzana Kubíčková (BiGy J. N. Neumanna ČB)
  2. místo – Anna Kubová (GPdC Tábor)
  3. místo – Daniel Lega (OA Bubeneč Praha)

Fotogalerie

ROČNÍK 2017

Výsledky

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Jana Másílková (ZŠ Husova Tábor)
  2. místo – Šimon Sůva (GPdC Tábor)
  3. místo – Justina Calsin a Kateřina Horatlíková (GPdC Tábor)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Pavel Taušl (GPdC Tábor)
  2. místo – Tomáš Vaněk (GPdC Tábor)
  3. místo – Kateřina Míková (GPdC Tábor)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Prokop Žák (GPdC Tábor)
  2. místo – Anna Machoňová (GPdC Tábor)
  3. místo – Chiheb Ben Salem Ed-Dine (ZŠ a MŠ nám. Curieových Praha)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Darja Miková (Gymnázium J. Seiferta Praha)
  2. místo – Cecílie Krasulová (GPdC Tábor)
  3. místo – Rastislav Jánoška (GPdC Tábor)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Amálie Dušková (GPdC Tábor)
  2. místo – Barbora Soukupová (GPdC Tábor)
  3. místo – Erik Stoklasa (ZŠ Husova Tábor)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Lucie Košková (GPdC Tábor)
  2. místo – Lucie Arnold (GPdC Tábor)
  3. místo – Vojtěch Moravec (GPdC Tábor)

KATEGORIE I (2. STUPEŇ ZŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Eliška Říhová (GPdC Tábor)
  2. místo – Barbora Líbalová (GPdC Tábor)
  3. místo – Barbora Nagyová (ZŠ Husova Tábor)

KATEGORIE II (SŠ, ODPOVÍDAJÍCÍ ROČNÍKY VÍCELETÝCH GYMNÁZIÍ)

  1. místo – Anna Kubová (GPdC Tábor)
  2. místo – Radka Francová (Biskupské gymnázium ČB)
  3. místo – Viktorie Smítková (GPdC Tábor)
  4. místo – Filip Dilmaghani (GPdC Tábor)

Fotogalerie